אני מאמין image

בנימה אישית-

ממועד הסמכתי כעורכת דין ולאורך כל הדרך העיקרון המנחה אותי לאורך כל שנות עבודתי הוא מתן שירות מקצועי ומסור תוך הקפדה על יחס אישי וזמין לכל לקוח. 

הסוד להצלחה הינו ניסיון עשיר בקיאות והעמקה בפרטים תוך מציאת פתרונות לאתגרים בדרכים יצירתיות.

נקודת המוצא לליווי משפטי בתחום ההורשה וייפוי הכח המתמשך  היא להכיר את האדם היושב מולי, מה חשוב לו, מה הרקע שלו ולאפיין את צרכיו ומאפייניו האישיים על מנת להתאים לו את המענה המשפטי הנכון ביותר עבורו.

כאשר אני מייצגת לקוח בעסקת מקרקעין, חשוב לי בראש ובראשונה לבחון את מטרותיו וצרכיו האישיים על מנת לבנות את העסקה האופטימלית עבורו תוך מציאת פתרונות אפקטיביים המבטאים את האינטרסים שלו, מתן שירות מקצועי ומהימן ויחס אישי ומסור.

במקרים בהם אני מייצגת לקוח בערכאות המשפטיות, בטרם היציאה לדרך אני בוחנת את מגוון האפשרויות העומדות בפני הלקוח, ובוחרת בדרך היעילה ביותר עבור הלקוח מתוך ראיית טובת הלקוח לנגד עיניי. אני מאמינה כי ליווי אישי וזמין יחד עם שירות מקצועי ויסודי מעניק ללקוח, אשר אינו בקיא בהתנהלות המשפטית, שקט נפשי לאורך כל הדרך.

לאורך כל שנות עבודתי, צברתי ניסון עשיר בניהול עסקאות שונות ובליווי של מגוון תיקים בתחום המקרקעין בערכאות השיפוטיות. מבין תחומים שונים בהם עסקתי במשפט האזרחי, אהבתי לתחום המקרקעין הובילה אותי להתמקצע באופן ייחודי בתחום זה. אני מאמינה שהדרך הנכונה לעשות עבודה מצוינת מתחילה בלאהוב את מה שאת עושה ולעשות את מה שאת אוהבת.